Tvorba webových stránek

Jistě víte, že jsou webové stránky základem úspěšného podnikání. Zřejmě proto jste zavítali na tyto stránky. První krok máte tedy již úspěšně za sebou. Je také naprosto jasné, že webové stránky by měly být funkční pokud možno ihned a být pro zákazníky lákavější, než má Vaše konkurence. S těmito fakty se plně ztotožňuji a můžeme se vydat do práce...

Pokud jste se již rozhodli ke změně, tak v první řadě společně zkonzultujeme Vaše požadavky, sny a přání. Při tvorbě webu vždy vycházím zprvu z důkladné konzultace a z ní plynoucích úvodních návrhů. Do této chvíle neplatíte tzv. ani korunu. Pokud si navzájem odsouhlasíme grafickou podobu, strukturu a členitost stránek, tak můžeme přestoupit do druhé fáze.

V druhé fázi proběhne vlastní tvorba stránek a v případě Vašeho požadavku i naplnění obsahem. Přirozeně budeme stále v kontaktu a budete mít možnost průběžně vidět stádium tvorby.

Třetí fází je pak zkušební běh webu. V této části finálně dořešíme drobné úpravy k Vaší spokojenosti.

A cena ???

Každý web je přirozeně zcela indivudální a záleží na Vašich požadavcích. Nicméně součástí každé webové prezentace je plně funkční a uživatelsky přívětivý redakční systém pro správu stránek (žádný obecný a rozsáhlý systém, ve kterém byste se ztratili), kvalitní a bezchybný zdrojový kód a originální grafická podoba stránek. Součástí dodání webu je přirozeně i zaškolení.

Obecně lze stanovit, že základní webové stránky jsou v ceně 5 - 10 tis. Kč vč. DPH. Pro rozsáhlejší weby s řadou funkcionalit je nutné počítat s cenou okolo 20 tis. a výše.

I pro předběžné stanovení ceny je velice nutná osobní konzultace a z ní plynoucí prvotní návrh. Neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle 775 607 107 a domluvme si úvodní schůzku.Webové prezentace, které jsem vytvořil a spravuji:

Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Vlkova 31, Praha 3.

Tvorba webu, správa sítě, IT pro školy, školení

ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Rychnovská 350, Praha 9 - Letňany

Tvorba webu, správa sítě, IT pro školy, školení

Autobazar Auto F1

Tvorba webu, správa sítě, IT pro školy, školení  • AKTUALITY: